r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UBitMenu na problemy ze wstążką

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W naszej bazie pojawiło się interesujące rozszerzenie dla pakietu Office 2007, które w miejsce nowej "wstążki" przywraca tradycyjne paski narzędzi i rozwijane menu.

UbitMenu to bezpłatna do użytku prywatnego wtyczka, która z pewnością spodoba się użytkownikom niepotrafiącym przyzwyczaić się do nowego interfejsu. Program zmienia interfejs aplikacji pakietu Microsoft Office takich jak Excel, Word oraz PowerPoint i wprowadza klasyczne paski narzędzi oraz menu rozwijane. Dostępne są także wszystkie skróty klawiaturowe znane z Office 2003.

Na uwagę zasługuje fakt, że program dostępny jest też w polskiej wersji. Oczywiście nie wszystkie, zwłaszcza te bardziej zaawansowne funkcje mają swoje odzwierciedlenie w interfejsie UBitMenu. Niemniej program pozwala szybko kontynuować pracę z pakietem Office bez konieczności uczenia się obsługi nowego interfejsu, co tak czy inaczej polecamy zrobić - na dłuższą metę, po przyzwyczajeniu powinien on spisywać się lepiej.

Program UBitMenu w polskiej wersji językowej pobrać można z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.