UC Browser UC Browser 3.6.1.456

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

UC Browser jest alternatywną przeglądarką na Windows Phone. Marka znana jest jeszcze z urządzeń z Windows Mobile. Spodoba się w szczególności tym, dla których wbudowany Internet Explorer jest zbyt ubogi.

Omawiana przeglądarka potrafi zrobić niesamowite wrażenie szybkością i płynnością działania. Otwieranie stron jest niemal błyskawiczne, a zoom działa perfekcyjnie. Samo prezentowanie stron www jest dobre i nie można w tym aspekcie na nic narzekać.

O sile UC Browser stanowią jednak dodatki, a tych jest bardzo dużo. Zacząć można od trybu incognito, nie zapisującego żadnych informacji o przeglądanych stronach w historii i kasującego wszelkie zebrane ciasteczka. Kolejnym miłym urozmaiceniem jest tryb nocny, który pozwala na wygodniejsze przeglądanie treści przy małej ilości światła (ściemnienie ekranu).

Przeglądane strony można wyświetlać w trybie mobilnym, jak i w wersji dekstopowej. Dodatkowo istnieje opcja zmniejszania jakości ładowanych obrazów, aby przyspieszyć transfer danych i zaoszczędzić pakiety. W ostateczności można zupełnie pominąć pobieranie grafik. Zwiększenie rozmiaru czcionki również będzie dużym plusem dla osób widzących nieco gorzej.

UC Browser pozwala także na pobieranie stron, aby móc później przeglądać je offline. Wbudowane synchronizowanie zakładek, zapamiętywanie haseł i formularzy, czy obsługa za pomocą gestów to kolejne dodatki nieobecne w Internet Explorerze. Jeśli dorzucimy do tego ustawianie własnej skórki dla interfejsu i tryb pełnoekranowy, to otrzymamy niezmiernie atrakcyjny zamiennik dla wbudowanej przeglądarki w Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!