r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UC Browser UWP

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

UC Browser UWP to nowa wersja przeglądarki UC Browser, kierowana przede wszystkim do posiadaczy tabletów z Windowsem 10. Wygodnie obsługiwać można ją jednak zarówno palcami, jak i za pomocą klawiatury i myszki na pececie.

Galeria programu

Przeglądarka oferuje wszystkie podstawowe funkcje, takie jak dostępność zakładek, karty szybkiego wybierania, zintegrowany paska wyszukiwania i adresu, tryb prywatny czy menedżer haseł. Nie zabrakło także takich możliwości, jak i synchronizacja danych pomiędzy instalacjami, obsługa gestów czy wyszukiwanie za pomocą głosu. Do dyspozycji użytkownika zostały jednak oddane tylko najbardziej elementarne opcje konfiguracyjne.

Interfejs przeglądarki pozwala na łatwą obsługę zarówno na tablecie jak i pececie, a stylizowany na Edge'a układ oferuje spore przestrzenie pomiędzy przyciskami. Problemem przeglądarki jest jednak jej mierna optymalizacja – UC Browser UWP przeznaczona jest przede wszystkim na wydajniejsze urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UC Browser UWP – przetestowaliśmy nową przeglądarkę na Windowsa 10

21
OPROGRAMOWANIE 13.03.2017 | Maciej Olanicki

Przeglądarek nigdy za wiele – z takiego założenia zdają się wychodzić twórcy UC Browser. Udostępnili oni właśnie nową aplikację Universal Windows Platform, którą testować można już na urządzeniach z najnowszym systemem Microsoftu. Testować, bo zapowiada się ona całkiem interesująco, jednak na aktualnym etapie rozwoju ma jeszcze sporo mankamentów. Na pewno jednak nie pod względem funkcjonalności. Już teraz nowa UC Browser UWP (tak bowiem brzmi pełna nazwa nowej przeglądarki) oferuje całkiem sporo. Poza takimi oczywistościami, jak tryb prywatny, menedżer haseł czy tryb czytania, UC Browser UWP…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.