r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UC Cleaner 2.7.0.30

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu

UC Cleaner to rozbudowana aplikacja stworzona przez twórców przeglądarki internetowej UC Browser i przeznaczona do czyszczenia urządzeń z systemem Android. Oprócz usuwania zbędnych danych oferuje również przyspieszanie uruchamiania ulubionych aplikacji.

Galeria programu

Podstawowym zadaniem programu jest usuwanie śmieci i danych tymczasowych. UC Cleaner wyszukuje tego typu pliki tworzone przez system Android i zainstalowane na telefonie aplikacje, a następnie pozwala na ich usunięcie. Wśród wyszukiwanych śmieci znajdują się nie tylko dane pamięci podręcznej, ale również logi działania czy pusty foldery. Z poziomu aplikacji da się również usuwać dane konkretnych aplikacji jak np. pliki pobranych albumów w Spotify, grafiki z Facebooka, czy pobrane do użytku w trybie offline słowniki z Google Translate.

Kolejnym z dostępnych w aplikacji modułów jest optymalizator użycia pamięci RAM. Dzięki niemu możliwe jest zamykanie aplikacji działających w tle. Moduł ten może działać automatycznie, wtedy konieczne jest jednak uruchomienie go w ustawieniach ułatwień dostępu. Oprócz tego program pozwala na zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami – umożliwia ich szybkie usuwanie, zarządzanie plikami APK znajdującymi się na urządzeniu, a także sprawdzanie, które z nich zużywają najwięcej miejsca, transferu internetowego i energii. Wśród dostępnych opcji znajdziemy tzw. Boost Box – są to kontenery, które w założeniach mają przyśpieszać działanie ulubionych aplikacji.

UC Cleaner integruje się z centrum powiadomień, znajdziemy więc wśród nich komunikaty dotyczące możliwych do usunięcia danych i pamięci RAM do zwolnienia. Na pulpicie jest natomiast wyświetlane pływające okienko służące do przeprowadzania optymalizacji. W razie potrzeby użytkownik może zrezygnować z tych opcji w ustawieniach programu. Program jest udostępniany za darmo, podczas pracy nie wyświetla żadnych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UC Cleaner wyczyści Androida i przyśpieszy uruchamianie aplikacji

34
OPROGRAMOWANIE 10.06.2015 | Łukasz Tkacz

Twórcy bardzo popularnej przeglądarki UC Browser postanowili odpowiedzieć na potrzeby użytkowników Androida. Ich najnowsza aplikacja UC Cleaner pozwala na usuniecie ze smartfonów i tabletów zbędnych danych, a także zwolnienie pamięci operacyjnej. Nie jest to jednak jej jedyna funkcjonalność, znajdziemy tu bowiem funkcję do przyśpieszania aplikacji. Podstawowym zadaniem nowego programu jest usuwanie śmieci i danych tymczasowych. UC Cleaner wyszukuje tego typu pliki tworzone przez system Android i zainstalowane na telefonie aplikacje, a następnie pozwala na ich usunięcie. Wśród wyszukiwanych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.