UDPixel UDPixel 2.2

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UDPixel (skrót od UndeadPixel) to niewielkie narzędzie pozwalające lokalizować na ekranach LCD wszelakiego typu uszkodzone piksele. Oferuje ono również funkcję, dzięki której możliwe jest podjęcie próby przywrócenia poprawnego działania uszkodzonych obszarów ekranu.

Program polecić można osobom, które decydują się na zakup używanego monitora w celu jego gruntownej diagnostyki, a także tym posiadającym ekrany z tzw. martwymi pikselami. UDPixel wyświetla kolorowe plansze, pozwalające w szybki sposób zlokalizować wszelakiego rodzaju defekty ekranu, a także dysponuje opcją wyświetlania w wybranym obszarze ekranu szybko zmieniających się barw, mających za zadanie przywrócenie poprawnego działania tzw. bad pikseli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze
Brak informacji, jaki interwał błysku jest skuteczniejszy - krótszy czy dłuższy?
ocena użytkownika
16.08.2018 11:36 • Recenzja do wersji 2.2

Polecam korzystać z tego programiku wszystkim zainteresowanym.