UEFA EURO 2016 FAN Guide App 1.6.5

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

UEFA EURO 2016 FAN Guide App to aplikacja - przewodnik dla kibiców wybierających się na piłkarskie Mistrzostwa Europy 2016 we Francji.

W tym programie kibice znajdą praktyczne informacje związane z pobytem we Francji podczas Euro 2016. To prezentacja miast-gospodarzy turnieju, wraz z mapami oraz listą miejsc wartych zobaczenia. Program oferuje też podstawowe dane, jak np. informacje o numerach alarmowych francuskich służb, dane o dojeździe do Francji i o podróżowaniu po kraju, o możliwościach zakwaterowania, znajdziemy w nim też sklep internetowy uefa.com.

W aplikacji zawarto też informacje czysto sportowe: to terminarz meczów, ich wyniki oraz aktualności związane z drużynami Euro 2016.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.06.2016 08:24

Tutaj też można typować wyniki meczów: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.allplayer.euro2016 - darmowa apka

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza