r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UEFA EURO 2016 FAN Guide app 1.9.1

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców

UEFA EURO 2016 FAN Guide app to oficjalny przewodnik dla kibiców, którzy wybierają się do Francji na mecze piłkarskich Mistrzostw Europy 2016.

Program ma za zadanie ułatwić turystom pobyt we Francji podczas turnieju Euro 2016. Znajdziemy w nim sporo praktycznych informacji. Aplikacja oferuje proste przewodniki po miastach-gospodarzach meczów, z mapami i listą atrakcji turystycznych. Znajdziemy w niej też ważne dane o numerach alarmowych, podróżowaniu do Francji i po kraju, kupowaniu i wykorzystywaniu biletów na mecze Euro 2016, noclegach itp. W programie przewidziano też miejsce na informacje alarmowe, na wypadek sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa publicznego podczas Euro 2016.

W aplikacji nie zabrakło informacji czysto sportowych. To dane o meczach, turniejowym terminarzu, wyniki spotkań oraz aktualności związane z drużynami walczącymi na turnieju.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.