r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UEFA EURO 2016 Official App 3.1.11

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców

UEFA EURO 2016 Official App to oficjalna aplikacja piłkarskich Mistrzostw Europy 2016. Znajdziemy w niej najważniejsze informacje związane z turniejem we Francji.

Program pozwala wybrać drużynę z Euro 2016, której poczynania użytkownik chce obserwować ze zwiększoną uwagą. Możliwe jest też ustawienie powiadomień związanych z ważniejszymi informacjami o danej reprezentacji narodowej.

r   e   k   l   a   m   a

UEFA EURO 2016 Official App oferuje najważniejsze informacje o turnieju Euro 2016, znajdziemy w niej też skład poszczególnych grup turniejowych, drabinkę meczów,

W aplikacji znajdziemy opis miast i stadionów goszczących turniej Euro 2016, a także informacje o zakupie biletów oraz o strefach kibica.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
OPROGRAMOWANIE 07.06.2016 | Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.