r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UEFA EURO 2016 Official App 3.1.9

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców

UEFA EURO 2016 Official App to oficjalny program Europejskiej Federacji Piłkarskiej UEFA, przygotowany na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Znajdziemy w nim wszelkie informacje o turnieju, meczach, drużynach biorących udział we francuskim Euro 2016 oraz o zakupie biletów.

Program pozwala wybrać ulubioną reprezentację narodową i zasubskrybować powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach z nią związanych. Ponadto, w aplikacji znajdziemy informacje o narodowych reprezentacjach grających na Euro 2016 (z podziałem na grupy), rozpiskę meczów, tabele, najnowsze informacje (ogólne wokół turnieju i dotyczące każdej z drużyn), prezentację Francji jako gospodarza turnieju oraz francuskich miast turniejowych. Program oferuje również informacje o strefach kibica podczas Euro 2016 oraz o biletach na mecze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
OPROGRAMOWANIE 07.06.2016 | Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.