r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UFS Explorer Professional Recovery 5.24.4

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UFS Explorer Professional Recovery to zaawansowane narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych - zarówno przypadkowo usuniętych plików, jak i dokumentów teoretycznie zagubionych podczas formatowania dysku twardego lub instalacji nowego systemu operacyjnego. Dzięki niemu odzyskamy dane zarówno z dysków twardych, jak i innych nośników danych - w tym macierzy RAID.

Program obsługuje wiele systemów plików i działa na każdej platformie sprzętowej, zarówno 32 jak i 64-bitowej. Wśród obsługiwanych systemów plików warto wymienić chociażby NTFS, FAT/FAT32, ExFAT, Ext-2-Ext-4, czy też HFS. Jak na flagowy i najbardziej zaawansowany produkt tego producenta przystało, aplikacja nie ma problemów z odczytem nazw plików wykorzystujących charakterystyczne znaki narodowe i posiada wsparcie dla Unicode.

Poza specjalnymi algorytmami do odzyskiwania danych, UFS Explorer Professional Recovery posiada również czytelny interfejs użytkownika. Sam proces odzyskiwania utraconych plików przebiega zaś szybko, a sam program cechuje się wysoką skutecznością.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala na kopiowanie plików nie większych niż 768KB. Dodatkowo część funkcji edytora HEX (szesnastkowego) nie jest dostępna.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.