r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UFS Explorer Professional Recovery 5.21.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

UFS Explorer Professional Recovery to zaawansowane narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych - zarówno przypadkowo usuniętych plików, jak i dokumentów teoretycznie zagubionych podczas formatowania dysku twardego lub instalacji nowego systemu operacyjnego. Dzięki niemu odzyskamy dane zarówno z dysków twardych, jak i innych nośników danych - w tym macierzy RAID.

Galeria programu

Program obsługuje wiele systemów plików i działa na każdej platformie sprzętowej, zarówno 32 jak i 64-bitowej. Wśród obsługiwanych systemów plików warto wymienić chociażby NTFS, FAT/FAT32, ExFAT, Ext-2-Ext-4, czy też HFS. Jak na flagowy i najbardziej zaawansowany produkt tego producenta przystało, aplikacja nie ma problemów z odczytem nazw plików wykorzystujących charakterystyczne znaki narodowe i posiada wsparcie dla Unicode.

Poza specjalnymi algorytmami do odzyskiwania danych, UFS Explorer Professional Recovery posiada również czytelny interfejs użytkownika. Sam proces odzyskiwania utraconych plików przebiega zaś szybko, a sam program cechuje się wysoką skutecznością.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala na kopiowanie plików nie większych niż 768KB. Dodatkowo część funkcji edytora HEX (szesnastkowego) nie jest dostępna.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.