UNCHARTED: Fortune Hunter UNCHARTED: Fortune Hunter 1.2.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Uncharted: Fortune Hunter to gra logiczna stworzona z myślą o fanach przygód Nathana Drake’a, które mogliśmy poznać w serii Uncharted dostępnej na konsolach PlayStation.

Co oferuje Uncharted: Fortune Hunter?

Na potrzeby Uncharted: Fortune Hunter opracowano kampanię umożliwiającą wykazanie się zdolnością logicznego myślenia w ponad 200 rozmaitych łamigłówkach o rosnącym stopniu trudności. Gra zawiera całkiem rozbudowany samouczek, dzięki któremu dokładnie poznamy zasady panujące w trakcie rozgrywki nim przystąpimy do rozwiązywania pełnoprawnych zagadek.

Nathan Drake i Sally znów w akcji

Oprócz wspomnianego już poszukiwacza przygód, w którego wcieliliśmy się chociażby w Uncharted 4: Kres złodzieja, w Uncharted: Fortune Hunter pojawi się także Sully, czyli postać doskonale znana miłośnikom cyklu Uncharted. Wspólnie z nim ukończymy sześć różnorodnych przygód, odwiedzimy cztery główne lokacje, zbierzemy ponad 50 skarbów, a także odblokujemy cenne nagrody.

Free-to-play

Uncharted: Fortune Hunter można pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale w toku rozgrywki pojawi się opcja kupowania dodatków za prawdziwe pieniądze.

Uncharted: Fortune Hunter - cechy gry:

  • gra logiczna w świecie Nathana Drake’a
  • 6 przygód, 4 lokacje, 50 skarbów i cenne nagrody do odblokowania
  • ponad 200 zagadek do rozwiązania
  • proste do opanowania sterowanie
  • za darmo (posiada mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!