UPC WiFi - Domowa Sieć Bezprzewodowa

Strona główna Aktualności

O autorze

UPC Polska, dostawca usługi dostępu do Internetu chello, wprowadził dla swoich abonentów usługę dodatkową UPC WiFi - Domowa Sieć Bezprzewodowa. Za niewielką miesięczną opłatą abonenci mogą wynająć router NETGEAR umożliwiający stworzenie domowej sieci bezprzewodowej. W skład zestawu instalacyjnego wchodzi nowoczesny router RangeMax WPN824 Wireless oraz bezprzewodowa karta USB. Miesięczny koszt dzierżawy zestawu przy umowie na 12 miesięcy wynosi 9,90 zł.

Wraz z wprowadzeniem nowej usługi zmieniły się również zasady korzystania z usługi chello, zwiększyła się ilość komputerów, które możemy podłączyć do jednego chello. Chello light - z 1 do 3, classic z 1 do 5 i plus z 3 do 5, w przypadku opcji ultra pozostało maksymalnie 5 komputerów.

Usługi internetowe chello (pięć usług dostępowych - transfer do użytkownika od 256 kbit/s do 12 Mbit/s) dostępne są w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Kielcach i kilku mniejszych miejscowościach.

© dobreprogramy
s