URL Blocker URL Blocker 1.4.0.28

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

URL Blocker to niewielkie i bezpłatne narzędzie kierowane do użytkowników poszukujących prostego sposobu na zablokowanie dostępu do wybranych adresów URL.

Dzięki niemu w kilku bardzo prostych krokach uniemożliwimy otwieranie na komputerze wybranych stron internetowych. Nałożona przy użyciu URL Blocker blokada dotyczyć będzie wszystkich użytkowników komputera i zadziała na każdej przeglądarce internetowej zainstalowanej w systemie Windows. Program nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, a samo nałożenie ograniczenia wymaga jedynie zdefiniowanie w głównym oknie adresów URL, które mają być niedostępne. Możliwe jest także eksportowanie/importowanie wcześniej utworzonych konfiguracji pomiędzy komputerami.

URL Blocker udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!