URL Snooper 2.42.01

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

URL Snooper to niewielkie i dostępne bezpłatnie (do użytku domowego) narzędzie pozwalające na pobieranie multimediów zagnieżdżonych na stronach internetowych, często w postaci apletów JavaScript lub ActiveX.

Normalnie pobranie tak "zakodowanych" materiałów audio i wideo byłoby niemożliwe, ale dzięki użyciu tej aplikacji, staje się to jak najbardziej wykonalne. Tuż po uruchomieniu program zaczyna badanie przesyłanych pakietów, wyszukując wszelkich strumieniowanych multimediów, które następnie są prezentowane na prostej liście. Widoczne na niej są takie dane jak dokładna data i czas uzyskania dostępu do danego zasobu, jak i adres URL, rodzaj użytego protokołu oraz źródłowy adres IP.

Po odnalezieniu pożądanego pliku, wystarczy kliknąć go prawym przyciskiem myszy i z wywołanego menu kontekstowego wybrać stosowną opcję - zazwyczaj do skopiowania linku, którego można następnie użyć do pobrania pliku. URL Snooper posiada także tryb dla zaawansowanych, posiadający większą ilość opcji, przydatną wyszukiwarkę oraz przyzwoitą liczbę opcji.

Uwaga!

  • Początkowa licencja pozwala na użytkowanie programu przez okres 10 dni - po tym okresie należy pobrać darmową licencję do użytku domowego na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!