r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

USB 3.0 w dyskach Transcend - rewolucja czy tylko ewolucja?

Strona główna Aktualności

Dzisiaj w labie sprzętowym dobrychprogramów polecamy artykuł na temat możliwości USB 3.0 na przykładzie 2,5" dysków zewnętrznych Transcend StoreJet 25M3 i 25D3.

USB 3.0 weszło na rynek ze sporym ciężarem odpowiedzialności. Po raczej nieudanych próbach z Firewire czy eSATA wielu oczekiwało, że to właśnie USB 3.0 nareszcie będzie tym standardem, który bez problemu upowszechni się tak jak poprzednik, a przy tym zapewni wysokie transfery pomiędzy komputerem i dyskami, kamerami cyfrowymi, aparatami czy szeregiem innych urządzeń zewnętrznych. Korzystając z tego, że w naszym labie znalazły się dwa dyski zewnętrzne Transcend StoreJet z obsługą USB 3.0 postanowiliśmy sprawdzić, ile faktycznie możemy wyciągnąć z najnowszego standardu przesyłania danych i które z jego komponentów potencjalnie mogą być wąskim gardłem – przeszkodą w osiągnięciu teoretycznego maksimum 4,8 Gbit/s.

Zapraszamy do lektury artykułu USB 3.0 w dyskach Transcend - rewolucja czy tylko ewolucja?

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także lekturę wcześniej opublikowanych w labie materiałów, między innymi testu kart graficznych Sapphire HD 6850 i 6870, recenzji notebooka Sony VAIO F13 oraz spostrzeżeń na temat smartfona BlackBerry 9800 Torch.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.