USB Flash Benchmark 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Flash Benchmark to bardzo proste narzędzie przeznaczone do testowania wydajności oraz ogólnej kondycji różnego typu nośników flash podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB.

Program jest niemal bezobsługowy - po jego uruchomieniu wystarczy zdefiniować nośnik, który ma zostać poddany testowi z użyciem próbek danych o różnym rozmiarze, a następnie kliknąć przycisk inicjujący benchmark. USB Flash Benchmark pozwala porównywać wyniki uzyskane w działaniu z dwoma różnymi urządzeniami, a także z innymi magazynami danych tego typu użytkowników z całego świata.

USB Flash Benchmark udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!