USB Lock RP (Remote Protect)

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

USB Lock RP (Remote Protect) pozwala na scentralizowaną ochronę danych przed kradzieżą, dzięki modułowi zdalnego zarządzania w sieci lokalnej.

Jedna konsola administracyjna może być przystosowana do obsługi nawet 1000 komputerów. Oprogramowanie posiada możliwość blokowania dostępu do napędów USB (Pendrive, odtwarzacze MP3, IPod), czytników kart pamięci (SD, CF, MMC), napędów CD/DVD, Zip, dyskietek itp. Ochrona odbywa się w czasie rzeczywistym, tzn. zmiana ustawień zabezpieczeń w konsoli znajduje natychmiastowe odzwierciedlenie na stacjach klienckich. Również informacje zwrotne w postaci alertów i komunikatów natychmiast docierają do programu zarządzającego. Opcjonalnie oprogramowanie może zostać wyposażone w dodatek USB Aware raportujący nazwy plików zapisywanych na kontrolowanych nośnikach.

Ochrona odbywa się na poziomie systemu operacyjnego i nie wpływa na standardowo stosowane urządzenia usb, takie jak klawiatury, myszki, skanery itp. Program uruchamiany jest w tle jako usługa i zapewnia ochronę bez wpływu na wydajność komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!