USB Monitor USB Monitor 8.36.00.9618

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Monitor to narzędzie do monitorowania i analizowania urządzeń komunikujących się z komputerem za pośrednictwem złącza USB.

Opisywany program służy do przechwytywania, wyświetlania, zapisywania i analizowania protokołu USB, a także wszystkich danych przesyłanych między dowolną pamięcią USB podłączoną do komputera a aplikacją. USB Monitor jest w pełni nieinwazyjnym narzędziem, które może być wykorzystane w trakcie pracy chociażby nad optymalizacją pendrive'ów czy też podczas testowania różnego rodzaju urządzeń przenośnych w domowym zaciszu lub w firmie.

Warto pamiętać, że podczas używania USB Monitor aplikacja będzie śledzić nie tylko wspomniane już nośniki danych, ale również inne sprzęty, w tym między innymi drukarki, kamery cyfrowe czy nawet smartfony, bo każdy z nich wykorzystuje ten sam rodzaj połączenia z komputerem, czyli USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!