USB Network Gate 8.2.2087.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Network Gate pozwala na zdalne połączenie z wybranym urządzeniem podłączonym do innego komputera za pośrednictwem złącza USB.

Oznacza to, że dzięki USB Network Gate możemy zyskać dostęp do skanera, drukarki, kamery internetowej, modemu czy pendrive'a z dowolnego miejsca. W przypadku bliskich odległości (np. na terenie biura) mowa rzecz jasna o sieci LAN, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z wybranego urządzenia USB, łącząc się z nim przez internet. Narzędzie obsługuje USB w wersjach 1.1, 2.0 oraz 3.0.

USB Network Gate oferuje możliwość udostępniania sprzętów USB nie tylko przez LAN i internet, ale także za pośrednictwem Wi-Fi, IP, WAN, VLAN oraz VPN. Chcąc kontrolować dostęp do poszczególnych urządzeń możemy zabezpieczyć je hasłem, które podamy jedynie wybranym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!