USB OTG File Manager USB OTG File Manager 1.15

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

USB OTG File Manager to bardzo prosty w obsłudze menedżer plików wyposażony w nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika.

Aplikacja pozwala na zarządzanie danymi zapisanymi na smartfonach i tabletach z systemem plików FAT32 lub NTFS, które obsługują port USB OTG. Dzięki niej otrzymujemy możliwość kopiowania plików z dowolnego urządzenia pamięci masowej USB na platformy mobilne z systemem operacyjnym Android.

USB OTG File Manager umożliwia nie tylko przeglądanie plików, ale także oferuje możliwość dodawania katalogów, usuwania wybranych danych, zmiany nazwy dokumentów, zdjęć, utworów muzycznych i nie tylko. Za pomocą tego narzędzia usuniemy również zbędne aplikacje (zarówno systemowe, jak i te zainstalowane przez użytkownika).

Warto pamiętać, że USB OTG File Manager obsługuje wiele formatów plików. W przypadku dokumentów są to przede wszystkim DOC, PPT, i PDF. Jeśli chodzi o pliki dźwiękowe, to program radzi sobie głównie z MP3, OGG, FLAC, M4P, WAV i WMA. Narzędzie wspiera także obrazy zapisane jako: bmp, gif, jpg i PNG oraz materiały wideo z rozszerzeniami ASF, AVI, FLV, MP4, MPEG i WMV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!