USB Overdrive 3.3

Strona główna Mac Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Overdrive to świetny i relatywnie łatwy program do zmiany zachowania klawiatur, padów i podobnych urządzeń, podłączonych do Maca przez USB lub Bluetooth. Jego głównym zastosowaniem jest przypisywanie przyciskom i gałkom odpowiednich funkcji.

Po instalacji programu potrzebne będzie ponowne uruchomienie Maca. USB Overdrive zagnieździ się w panelu preferencji systemowych. Tam będzie można wybrać urządzenie podłączone do Maca i zmienić jego zachowanie, globalnie lub tylko w jednym programie.

Dzieki USB Overdrive można przypisać na przykład skróty klawiszowe do przycisków myszy czy kontrolera, zmienić sposób przewijania rolką tylko w jednym programie bądź zastosować zestaw nowych funkcji do każdego kontrolera, jaki zostanie podłączony. Można także zmieniać ustawienia dla konkretnych gier czy też zamienić CapsLock i Delete przy pracy z tekstem. Możliwości ograniczają jedynie pomysły użytkownika.

Wersja testowa programu nie jest ograniczona czasowo. Jedyną niedogodnością, jaka z niej płynie, jest 10-sekundowe opóźnienie przed uruchomieniem. Można się go pozbyć kupując licencję na pełną wersję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji