USB Safeguard 8.3 Free

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Safeguard Free to bezpłatna edycja ciekawego narzędzia do szyfrowania danych, przechowywanych na przenośnych dyskach USB o maksymalnej pojemności 2 GB.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących łatwo i szybko zabezpieczyć przez niepowołanym dostępem poufne dane przechowywane np. na pendrive'ach. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy i rozpowszechniany jest w postaci portable, nie wymagającej instalacji na komputerze. Po pobraniu narzędzia wystarczy skopiować je na nośnik z danymi, który chcielibyśmy zabezpieczyć i uruchomić. Jedyną czynnością jaką wykonać musi użytkownik jest wpisanie hasła, dającego dostęp do zawartości dysku. W momencie zaszyfrowania nośnika nie jest widoczna jego zawartość, poza plikiem uruchamiającym USB Safeguard, który teraz umożliwia odblokowanie danych.

USB Safeguard do szyfrowania wykorzystuje algorytm AES-256, obsługując wszystkie rodzaje dysków USB (poza urządzeniami bootowalnymi i podzielonymi na partycje) z systemem plików FAT16/32.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Brak
Program niczego nie szyfruje
ocena użytkownika

Ten program to fake. Jak zależy Wam na bezpieczeństwie danych, to nie używajcie tego programu. Wszystkie wiadomości do producenta pozostają bez odpowiedzi.

21.01.2015 09:41 | Recenzja do wersji 7.4 Free