USB Safeguard 8.3 Free

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Safeguard Free to bezpłatna edycja ciekawego narzędzia do szyfrowania danych, przechowywanych na przenośnych dyskach USB o maksymalnej pojemności 2 GB.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących łatwo i szybko zabezpieczyć przez niepowołanym dostępem poufne dane przechowywane np. na pendrive'ach. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy i rozpowszechniany jest w postaci portable, nie wymagającej instalacji na komputerze. Po pobraniu narzędzia wystarczy skopiować je na nośnik z danymi, który chcielibyśmy zabezpieczyć i uruchomić. Jedyną czynnością jaką wykonać musi użytkownik jest wpisanie hasła, dającego dostęp do zawartości dysku. W momencie zaszyfrowania nośnika nie jest widoczna jego zawartość, poza plikiem uruchamiającym USB Safeguard, który teraz umożliwia odblokowanie danych.

USB Safeguard do szyfrowania wykorzystuje algorytm AES-256, obsługując wszystkie rodzaje dysków USB (poza urządzeniami bootowalnymi i podzielonymi na partycje) z systemem plików FAT16/32.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Brak
Program niczego nie szyfruje
ocena użytkownika
21.01.2015 09:41 • Recenzja do wersji 7.4 Free

Ten program to fake. Jak zależy Wam na bezpieczeństwie danych, to nie używajcie tego programu. Wszystkie wiadomości do producenta pozostają bez odpowiedzi.