r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UV Outliner 2.4.4

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UV Outliner to darmowe narzędzie umożliwiające przygotowywanie listy obowiązków do wykonania czy też zaplanowania innych, rozmaitych działań w domu lub w firmie.

Galeria programu

Opisywany program sprawdzi się wtedy, gdy chcemy w jednym miejscu zgromadzić i uporządkować wszystkie swoje pomysły, zaplanować wydatki bądź też wprowadzić jakiekolwiek inne, niezbędne dane tekstowe. UV Outliner oddaje do dyspozycji rozmaite style, które pozwalają zmodyfikować wygląd projektu, a nawet oferuje funkcję tworzenia kolumn, dzięki czemu wprowadzone treści będą wyświetlane w przejrzystej formie.

Korzystanie z UV Outlinera jest bardzo komfortowe, bowiem wszystkie elementy dokumentu są wyświetlane w tym samym obszarze, a użytkownik może dowolnie przenosić zawartość w obrębie jednego okna (np. zamiana wierszy miejscami i modyfikacja struktury dokumentu).

UV Outliner oferuje możliwość eksportowania utworzonych projektów do dokumentu tekstowego lub HTML. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wydrukować wspomniane pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.