r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UV Outliner 2.4.4

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

UV Outliner to darmowe narzędzie umożliwiające przygotowywanie listy obowiązków do wykonania czy też zaplanowania innych, rozmaitych działań w domu lub w firmie.

Galeria programu

Opisywany program sprawdzi się wtedy, gdy chcemy w jednym miejscu zgromadzić i uporządkować wszystkie swoje pomysły, zaplanować wydatki bądź też wprowadzić jakiekolwiek inne, niezbędne dane tekstowe. UV Outliner oddaje do dyspozycji rozmaite style, które pozwalają zmodyfikować wygląd projektu, a nawet oferuje funkcję tworzenia kolumn, dzięki czemu wprowadzone treści będą wyświetlane w przejrzystej formie.

Korzystanie z UV Outlinera jest bardzo komfortowe, bowiem wszystkie elementy dokumentu są wyświetlane w tym samym obszarze, a użytkownik może dowolnie przenosić zawartość w obrębie jednego okna (np. zamiana wierszy miejscami i modyfikacja struktury dokumentu).

UV Outliner oferuje możliwość eksportowania utworzonych projektów do dokumentu tekstowego lub HTML. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wydrukować wspomniane pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.