UXTheme Multi-Patcher UXTheme Multi-Patcher 15.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UXTheme Multi-Patcher to niewielkie, ale bardzo użyteczne narzędzie, które pozwala użytkownikom Windowsa XP i nowszych jego wydań na ominięcie zabezpieczeń systemowych nałożonych przez Microsoft na bibliotekę uxtheme.dll. Zabieg ten umożliwia zmianę domyślnej skórki systemowej i zastosowanie motywów graficznych dostarczanych przez różne zewnętrzne źródła.

Proces "patchowania" wspomnianego komponentu systemowego jest bardzo prosty i ogranicza się w zasadzie tylko do uruchomienia narzędzia i kliknięcia przycisku 'Patch'. W większości przypadków operacja ta zajmuje nie więcej niż kilka sekund, a jej rezultatem jest modyfikacja silnika odpowiedzialnego za wygląd powłoki systemowej. Od tego momentu możliwe jest manipulowanie wyglądem różnych elementów systemu przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi i motywów graficznych. Ponadto użytkownicy Windowsa 8 mają możliwość wprowadzania obsługi Aero Glass na swoich komputerach.

Najnowsza odsłona UXTheme Multi-Patcher obsługuje systemy Windows w wersjach XP, 2003, Vista, 2008, 7, 2012 oraz 8 (zarówno edycje 32-, jak również 64-bitowe).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!