Uaktualnione Virtual Machine Additions dla Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał nową wersję pakietu Virtual Machine Additions dedykowanego wirtualnym systemom Linux pracującym pod kontrolą Virtual Server 2005 R2. Virtual Machine Additions to pakiet oprogramowania, który instaluje się na systemie-gościu w celu poprawienia jego wydajności w zwirtualizowanym środowisku oraz dodania specyficznych dla tego przypadku funkcji. Uaktualnione VMA noszą numer 1.2 i można je pobrać z witryny Microsoft Connect.

Microsoft oficjalnie wspiera w środowisku wirtualnym kilka wersji desktopowych i biznesowych dystrybucji Linuksa, w tym Red Hat, Red Hat Enterprise, SuSE i SuSE Enterprise. Nowością w wersji 1.2 jest wsparcie dla SuSE Linux Enterprise Server 10. Pełną listę obsługiwanych systemów firm trzecich znaleźć można na stronach Bazy Wiedzy Microsoft w artykule KB917437 (wciąż jeszcze niezaktualizowanym o dane z wersji 1.2).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji