r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 2.0.12.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. W przeciwieństwie do wersji na iOS i Androida aplikacja nie wspiera logowania za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym z dolnej belki menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Windows Phone. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Zabrakło znanej z iOS i Androida polskiej wersji językowej. Przetłumaczone są jedynie wybrane komunikaty. Co pewien czas zawodzi również stabilność programu. Podczas wznawiania działania potrafi wyświetlić błąd. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taksówkarze znów uderzają w Ubera – tym razem projektem zmian w prawie

27
INTERNET 03.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ostatnim czasie można było odnieść wrażenie, że konflikty pomiędzy taksówkarzami i kierowcami Ubera stały się rzadsze i mniej agresywne. Nie jest to jednak efektem pogodzenia się taksówkarzy z ekspansją ekonomii współdzielonej, a zmianą frontu. Z ulic i postojów przenieśli oni swoją walkę na salony polityczne. Jak donosi Rzeczpospolita, grupa robocza przy Ministerstwie Infrastruktury, złożona w całości z taksówkarzy, ma pracować nad nowelizacją ustawy o transporcie drogowym. Jak nietrudno się domyślić, zmiany mają przede wszystkim utrudnić funkcjonowanie Ubera w Polsce. Główny postulat…

Uber przegrywa w Chinach, ale zainwestuje krocie w rozwój własnych map (aktualizacja)

3
INTERNET 01.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Uber stał się niekwestionowaną ikoną współdzielonej ekonomii i coraz większego wpływu urządzeń mobilnych na codzienne życie, nie dziwią zatem dalsze ambitne plany ekspansji. A jednak nie na wszystkich rynkach amerykańska korporacja potrafi się odnaleźć, o czym świadczyć mogą doniesienia z Chin. Po długiej batalii o chiński rynek współdzielonego transportu, nadchodzi rozejm. A raczej kapitulacja, gdyż, jak donosi Wall Street Journal, chiński oddział Ubera zostanie sprzedany największemu dotychczasowemu konkurentowi, Didi Chuxing, za 35 mld dolarów (vide aktualizacja – przyp. red.). Sam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:22

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.