reklama

Uber 2.0.12.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. W przeciwieństwie do wersji na iOS i Androida aplikacja nie wspiera logowania za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym z dolnej belki menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Windows Phone. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Zabrakło znanej z iOS i Androida polskiej wersji językowej. Przetłumaczone są jedynie wybrane komunikaty. Co pewien czas zawodzi również stabilność programu. Podczas wznawiania działania potrafi wyświetlić błąd. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.01.2018 09:34

Polecam korzystam bardzo często i jestem zadowolony! Przy rejestracji użyj kodu: y46f1nerue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd :)

mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:22

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało