r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 2.0.12.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. W przeciwieństwie do wersji na iOS i Androida aplikacja nie wspiera logowania za pomocą Facebooka oraz Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym z dolnej belki menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne Windows Phone. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Zabrakło znanej z iOS i Androida polskiej wersji językowej. Przetłumaczone są jedynie wybrane komunikaty. Co pewien czas zawodzi również stabilność programu. Podczas wznawiania działania potrafi wyświetlić błąd. Sama aplikacja dostępna jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Uber przekroczył granicę 5 miliardów przejazdów. Między innymi w Polsce

18
BIZNES 30.06.2017 | Jan Mentel

Uber ma na koncie już ponad 5 miliardów kursów na całym świecie. Nie można jednak wyszczególnić jednego kierowcy, który przekroczył tę granicę, ponieważ w tym samym czasie, czyli w sobotę 20 maja o 8:29:06, na całym globie swój przejazd rozpoczęło 156 kierowców. Jeden z nich odbył się w Warszawie. Jak informuje Uber, polski kurs rozpoczął się na warszawskim Śródmieściu, a skończył na Mokotowie. Szczęśliwym kierowcą okazał się pan Tomasz, który z Uberem związany jest od marca zeszłego roku. W nagrodę każdy z 156 kierowców otrzymał bonus w postaci 500 dolarów. W San Francisco odnotowano…

Uber: opłaty za czekanie i mniej czasu na anulowanie zamówienia

30
BIZNES 21.06.2017 | Maciej Olanicki

Uber ogłosił dziś nowości w swojej usłudze. Mają one być odpowiedzią przede wszystkim na postulaty samych kierowców. Odtąd mają oni mieć rzadziej do czynienia ze spóźnialskimi i niefrasobliwymi pasażerami. Łączy się to jednak z ograniczeniami wprowadzonymi dla samych użytkowników. Kierowcy mogą już bowiem naliczyć opłaty za czekanie na pasażera. Jeżeli Uber pojawi się na miejscu i od tego momentu będzie musiał czekać na użytkownika więcej niż 2 minuty, naliczona zostanie dodatkowa opłata. Co prawda rozwiązanie to testowano już wcześniej także w Polsce, jednak dziś mamy do czynienia z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 24.01.2018 09:34

Polecam korzystam bardzo często i jestem zadowolony! Przy rejestracji użyj kodu: y46f1nerue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd :)

mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:22

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.