Uber Eats dostępny w Kielcach. Jest rabat na pierwsze 3 zamówienia

Strona główna Aktualności
Uber Eats wkracza do Kielc, fot. Getty Images
Uber Eats wkracza do Kielc, fot. Getty Images

O autorze

Uber Eats, czyli aplikacja do zamawiania jedzenia i usługa jego dostarczania, są teraz dostępne także w Kielcach. Mieszkańcy mogą zamawiać jedzie z ponad 30 restauracji. Na start przygotowano rabaty.

Kielce są kolejnym, 19 już miastem w Polsce, gdzie jest dostępny Uber Eats. Klienci mogą korzystać z aplikacji na Androida i iOS-a, aby zamawiać jedzenie z kilkudziesięciu lokalnych restauracji. Nie ma przy tym minimalnej wymaganej kwoty zamówienia. Nawet najmniejsze życzenia zostaną więc zrealizowane.

Jak dowiadujemy się ze statystyk, od momentu zamówienia posiłku do chwili jego dostarczenia do klienta, w przypadku Uber Eats mijają zazwyczaj maksymalnie 32 minuty. W tym czasie klient ma możliwość śledzenia trasy dostawcy na bieżąco na mapie w aplikacji, w podobny sposób, jak w przypadku Ubera do przewozu osób.

Na start usługi w nowym mieście przygotowano promocję. Wszyscy nowi użytkownicy w Kielcach mają do dyspozycji zniżki w wysokości 15 złotych na 3 pierwsze zamówienia. Aby skorzystać z rabatu, należy przed złożeniem zamowienia w aplikacji odwiedzić zakładkę "Promocje" i tam wpisać kod rabatowy KIELCE45. Zniżka będzie naliczana automatycznie przy pierwszych trzech zamówieniach.

Aplikację Uber Eats można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

© dobreprogramy
s