r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber z funkcją zmiany miejsca odbioru. Koniec opłat za ludzkie błędy?

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Od początku Ubera, czyli od jakichś 8 lat, użytkownicy ciągle wymieniają przede wszystkim jedną wadę usługi – brak możliwości poprawienia miejsca odbioru. Teraz to się zmieni, firma w końcu wysłuchała długo zgłaszanych uwag i udostępniła funkcję edycji.

Po zatwierdzeniu kursu mogliśmy wyłącznie go anulować, co narażało nas na poniesienie kosztów, drugą opcją było dotarcie do ustalonego wcześniej miejsca, a każda minuta zwłoki to dodatkowa opłata. W przypadku pierwszej metody, oprócz możliwe opłaty, byliśmy ponadto zmuszeni do zamówienia kolejnego kierowcy, już z ustaloną nową lokalizacją – kolejne dodatkowe koszta.

Powyższe problemy w końcu się skończą. Uber przedstawił długo wyczekiwaną funkcję. Teraz jeśli będziemy chcieli zmienić lokalizację przyjazdu kierowcy, wystarczy wybrać przycisk Edytuj obok wyznaczonej wcześniej lokalizacji i wprowadzić nowy adres. Proste i wyjątkowo przydatne.

r   e   k   l   a   m   a

Uber podaje, że testy nowej funkcji miały już miejsce w kilku miastach. Przebiegły one pomyślnie, a dodatkowo zmniejszyły liczbę anulowanych przejazdów, co powinni docenić zarówno pasażerowie, jak i kierowcy.

Obecnie funkcja dostępna jest wyłącznie na iOS i tylko na terenie USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie po kolejnych testach trafi ona również na Androida i miejmy nadzieję, że już niebawem zostanie udostępniona także polskim klientom Ubera. Aktualną wersję aplikacji znaleźć można w naszej bazie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.