UberEATS: dzięki rekomendacjom aplikacja przewidzi, co chcesz zjeść

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Po zmianach w zasadach funkcjonowania Ubera w Polsce, czas przyszedł na nowości w aplikacji UberEATS. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, rosnąca liczba restauracji, które oferują swoje dania w ramach usługi, skłoniła ich do położenia nacisku na system rekomendacji. Dzięki temu aplikacja przewidzi, na co mamy akurat ochotę.

Funkcja Polecane dla Ciebie będzie rekomendowała dania na podstawie wcześniejszych wyborów. W tej kwestii UberEATS chce kopiować sposób, w jaki Spotify poleca muzykę czy Netflix – filmy. W efekcie, wchodząc w ofertę danej restauracji, nasze poprzednie zamówienia determinować będą, jakie dania wyświetlą się w nowej sekcji na samej górze.

Wśród nowości pojawił się też pięciogwiazdkowy system ocen restauracji. Dotychczas aplikacja rekomendowała lokale gastronomiczne na podstawie ocen oraz czasie dostawy. Z kolei teraz pokazywać będzie wszystkie opinie, zanim podejmiemy decyzje o złożeniu zamówienia.

UberEATS od dzisiaj umożliwiać będzie także stworzenie listy ulubionych. W ten sposób restauracje, z których usług często korzystamy, będę dostępne w łatwo dostępnym miejscu. Z kolei w trakcie przeszukiwania wybór ułatwić ma nam także podział tematyczny. Przykładowo, jeżeli szykujemy się na piknik w parku, aplikacja poleci wszystkie dania, które w tej sytuacji sprawdzą się najlepiej.

Najnowszą wersję aplikacji UberEATS można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy