r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UberEATS: zamawiaj jedzenie 1.130.10002

Strona główna Android Zakupy Zamawianie jedzenia

UberEATS to aplikacja do zamawiania jedzenia z warszawskich restauracji za pośrednictwem Ubera. Usługa działa od rana do 23, 7 dni w tygodniu. Przewagą UberEATS nad innymi rozwiązaniami tego typu jest stała opłata za dostawę i brak minimalnej kwoty zamówienia.

Galeria programu

W aplikacji należy wprowadzić adres dostawy, wybrać restaurację i zamówić ulubione dania. Płatność jest pobierana z karty podpiętej do konta Ubera, co znacznie ułatwia rozliczenia i umożliwia pobranie rachunku.

Ubereats działa w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, w tym w Warszawie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UberEATS: dzięki rekomendacjom aplikacja przewidzi, co chcesz zjeść

1
INTERNET 09.11.2017 | Jan Mentel (JAN 2.0)

Po zmianach w zasadach funkcjonowania Ubera w Polsce, czas przyszedł na nowości w aplikacji UberEATS. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, rosnąca liczba restauracji, które oferują swoje dania w ramach usługi, skłoniła ich do położenia nacisku na system rekomendacji. Dzięki temu aplikacja przewidzi, na co mamy akurat ochotę. Funkcja Polecane dla Ciebie będzie rekomendowała dania na podstawie wcześniejszych wyborów. W tej kwestii UberEATS chce kopiować sposób, w jaki Spotify poleca muzykę czy Netflix – filmy. W efekcie, wchodząc w ofertę danej restauracji, nasze poprzednie zamówienia…

Nowości w UberEATS, UberSELECT, kary i seksizm, czyli co nowego u Ubera

17
OPROGRAMOWANIE 21.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydawać mogłoby się, że wraz z adaptacją i wprowadzeniem kolejnych usług, Uber na dobre zadomowił się w Polsce, zaś konflikty z taksówkarzami i inne próby utrudniania działalności kierowców Ubera należą do przeszłości. Nic bardziej mylnego, fenomen Ubera pozwala nie tylko na prężny rozwój, o czym świadczą uruchomione w Polsce nowe usługi, ale także generuje problemy. UberEATS z wyprzedzeniem Zacznijmy jednak od dobrych wieści, a za te można uważać poszerzenie możliwości UberEATS w Polsce. Usługa została uruchomiona w Warszawie na początku lutego i pozwala na zaangażowanie kierowców Ubera do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.