Ubisoft Club Ubisoft Club 7.2.0

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ubisoft Club to mobilna aplikacja do obsługi gier wydanych przez firmę Ubisoft w wersjach na komputery oraz konsole.

Dzięki temu programowi możemy zdobywać kolejne nagrody (np. stroje lub skórki na broń), zaliczając rozmaite wyzwania w produkcjach francuskiego giganta, takich jak np. For Honor, Assassin’s Creed Odyssey, Trials Fusion, Ghost Recon: Wildlands, Rainbow Six: Siege, Watch Dogs i nie tylko. Ubisoft Club przedstawia listę wyzwań zwykłych oraz cotygodniowych, umożliwiając zdobycie jednostek Club, punktów Club XP oraz specjalnych odznak.

Ubisoft Club pozwala również na zapoznanie się z postępami osiągniętymi w grach Ubisoftu. Dowiemy się na przykład, ile misji zdołaliśmy ukończyć, ile godzin poświęciliśmy na zabawę, ile przedmiotów kolekcjonerskich udało nam się odnaleźć, itp. To, jakie statystyki pojawiają się na ekranie, uzależnione jest od zawartości gry. Czasem wiadomości na temat postępów w kampanii podzielono na dwie części tak, by osobno prezentować opcję rozgrywki jednoosobowej, wariant kooperacji i multiplayer.

To nie wszystko, bo za sprawą Ubisoft Club możemy przeglądać także osiągnięcia graczy znajdujących się na liście naszych znajomych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!