reklama

Ubisoft rozbudowuje Uplay

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ubisoft rozbudowuje platformę Uplay, skierowaną do komputerowców, o nowe opcje, w tym sklep internetowy. Dzięki wprowadzonym możliwościom, nie tylko bezpośrednio z poziomu nowego klienta usługi zakupimy gry wydawcy od razu z sieci, ale między innymi także będziemy zarządzać posiadaną biblioteką tytułów z jednego miejsca, zbierać punkty z wyzwań czy kontaktować się z przyjaciółmi. Z okazji „wypłynięcia” Uplay na szerokie wody ruszyła atrakcyjna promocja na kilka produktów. Wiele mocno przeceniono, część dostępna jest za grosze.

Na razie Uplay PC umożliwia zakup wyłącznie gier Ubisoftu, ale niewykluczone, że wkrótce — podobnie jak sklep Origin od Electronic Arts — oferta zostanie powiększona o propozycje innych wydawców. Czy usprawniony system pozwoli graczom zapomnieć o niedawnej wpadce programistycznej firmy, kiedy to przez krótki czas (do momentu załatania odkrytej w kliencie usługi furtki) każdy mógł uzyskać dostęp do naszego komputera?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało