reklama

Ubisoft szykuje Panzer General Online

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kolejna znana strategiczna seria powraca po latach w wydaniu sieciowym — Blue Byte pod skrzydłami Ubisoftu przygotowuje Panzer General Online, grę turową tworzoną z myślą o zabawie z poziomu przeglądarki internetowej. Przy projekcie pomaga ekipa Funatics Software. Pokierujemy działaniami wielu jednostek, w tym piechotą, czołgami czy samolotami. Scenariusze będą inspirowane znanymi wydarzeniami historycznymi.

Dostaniemy misje do sprawdzenia w pojedynkę, wprowadzające nas w zawiłości rozgrywki, aby potem zmierzyć się z ludźmi z całego świata. Można już zapisywać się do testów beta, planowanych jeszcze na ten rok. System gromadzenia wojsk opierać się ma na zbieraniu wirtualnych kart, niczym zestawów plastikowych żołnierzyków, dzięki którym wystawimy coraz to potężniejsze armie. Blue Byte kończy 25 lat istnienia i cieszy się, że może pracować nad kolejną odsłoną Panzer General. Co na to fani marki?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama