r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ubisoft szykuje nowoczesną wersję Flashbacka

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Skoro Ubisoft w przeciągu ostatnich lat z całkiem udanym skutkiem odświeżył markę Prince of Persia, a przy tym wydawanie klasycznych gier w unowocześnionej formie stało się codziennością, zdecydowano się sięgnąć ponownie po platformówkowe klimaty, ale futurystyczne — przypominając sobie o istnieniu Flashbacka z 1992 roku. O przeniesienie w trzeci wymiar kultowego dzieła zadba studio Vector Cell, na czele z Paulem Cuissetem, który w Delphine Software pracował nad pierwowzorem. Tytuł pojawi się w cyfrowej formie na PC, Xboksie 360 oraz PS3.

Producenci starają trzymać się pomysłów oraz projektów etapów z klasycznego dzieła, lecz nie za wszelką cenę. Zapowiedziano poszerzenie historii o nowe wątki, wprowadzenie zwrotów fabularnych, które zaskoczą fanów oryginału, a także dodanie kilku świeżych elementów, jeżeli o rozgrywkę chodzi — chociażby nabywanie przez głównego bohatera zestawu przydatnych zdolności. Pytanie tylko czy nie za późno? W 2009 roku na Xboksie 360 furorę zrobiło podobne w założeniach Shadow Complex, w porównaniu z którym Flashback HD wypada sztywno...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial