r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubisoft ugryzł czekoladę — kupił hiszpański oddział Digital Chocolate

Strona główna AktualnościBIZNES

Ubisoft nabrał ochoty na słodycze i kupił sobie oddział studia deweloperskiego Digital Chocolate w Barcelonie. Firma założona w 2003 roku przez Tripa Hawkinsa, jednego z ojców EA, koncentrowała się głównie na produkcjach na urządzenia przenośne, co jednak nie przyniosło jej zbytniej sławy. Sam zrezygnował zeszłego lata z posady szefa, a przedsięwzięcie zaczęło mocniej podupadać. Jedno oddziały zamknięto, inne jak widać okazały się łakomym kąskiem. Ubi ma prawa do marek oraz gier hiszpańskiej ekipy.

Okazało się, że niezbyt dobrym pomysłem było uruchamianie nowych zespołów w odległych od siebie częściach świata, bo miały problem z porozumiewaniem się i wspólnym szlifowaniem projektów... Jest więc, jak jest. Niecałe 50 osób, które przeszły pod skrzydła Ubisoftu, odpowiada za takie produkcje jak Galaxy Life, Zombie Lane, Army Attack, Millionaire City czy MMA Pro Fighter. Na razie nie wiadomo czym się zajmą.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.