r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubisoft ujawnia Assassin's Creed Heritage Collection

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Moment, kiedy na rynku pojawiają się konsole nowej generacji, jest dobry do spojrzenia na swoją kolekcję gier na starą i porozmyślania nad uzupełnieniem braków. Jeżeli ktoś na Xboksie 360, PlayStation 3 albo PC nie miał jakimś cudem jeszcze styczności z serią Assassin's Creed, której czwarta część lada moment pojawi się na rynku, powinien zainteresować się zestawem Heritage Collection, zbierającym wszystkie odsłony.

W skład zestawu wchodzi Assassin's Creed, AC II w edycji GotY (z DLC Battle of Forli oraz Bonfire of the Vanities), Assassin's Creed: Brotherhood, Revelations plus oczywiście trzecia część gry. W europejskich sklepach antologii należy wypatrywać od 8 listopada. Nie wiadomo w jakiej cenie sprzedawany będzie pakiet, ale tak czy siak powinien on stanowić łakomy kąsek dla wielu osób.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.