reklama

Ubisoft wchodzi w partnerstwo z firmą NVIDIA przy grach PC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

AMD od jakiegoś już czasu stara się uzmysłowić graczom komputerowym, że ze względu na obecność swoich układów w konsolach nowej generacji, edycje PC różnorakich tytułów najlepiej działały będą na kartach graficznych bazujących na rozwiązaniach firmy właśnie. NVIDIA uświadamia teraz jednak, że to niekoniecznie prawda, ogłaszając partnerstwo z Ubisoftem przy nadchodzących hitach producenta.

Ponoć oprawy Assassin's Creed IV: Black Flag, Watch Dogs czy Splinter Cell: Conviction najpełniej doświadczymy na najpotężniejszych GeForce'ach, a to dzięki lepszej obsłudze wielu zaawansowanych efektów i technologii, jak TXAA antialiasing, HBAO+ czy teselacji DirectX 11. NVIDIA przypomina przy okazji, że najnowsze przygody Sama Fishera będą dołączane do zestawów z kartami graficznymi GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 i 780.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama