reklama

Ubisoft zapowiada Assassin's Creed: Liberation HD na PC, Xboksa 360 i PS3, AC: Pirates na urządzenia przenośne

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wydane jesienią zeszłego roku na PlayStation Vita Assassin's Creed III: Liberation doczeka się cyfrowej reedycji HD na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Piękna zabójczyni Aveline dostanie bardziej ponętne kształty, producenci popracują nad wyglądem świata, aby jego prezentacja była przynajmniej na równi z ostatnią dużą odsłoną serii, dojdą nowe efekty dźwiękowe, polepszono też oprawę muzyczną. Ponoć doszlifowano ponadto dostępne misje i dojdzie też spory zestaw świeżych zadań.

Piracki klimat z nadchodzącego AC IV: Black Flag zostanie zaś rozciągnięty na urządzenia przenośne za sprawą Assassin's Creed: Pirates. Jako dzielny Alonzo Batilla przyjdzie nam skompletować załogę, zadbać o okręt i mierzyć się z innymi postrachami mórz, którzy również szukają pewnego wielkiego skarbu. Prezentowane tu wątki mają oczywiście się splatać z historią odwiecznego konfliktu templariuszy z asasynami.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało