r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubuntu 12.10 beta 1 wydane, Steam czai się za rogiem

Strona główna Aktualności

Canonical udostępnił już pierwsze wydanie o statusie beta systemu Ubuntu 12.10. System został wyposażony w jądro oparte na 3.5.3, zaś za wrażenia wizualne odpowiedzialne jest środowisko Unity 6.3 wzbogacone między innymi o Cover Flow znany z OS X oraz możliwość symulowania efektów 3D na maszynach bez akceleracji dzięki Compizowi z OpenGL ES 2.0.

Stabilny „Kwantowy Kwezal” pojawi się 18 października, do tego czasu, a konkretnie 27 września, pojawi się jeszcze jedna beta. Wszystkie zmiany i znane problemy, z którymi mogą się borykać testerzy, zostały zebrane na wiki Ubuntu.

Ubuntu będzie pierwszą dystrybucją wspieraną przez Steam dla Linuksa (konkretnie Ubuntu 12.04), warto więc wspomnieć o tym, że czytelnik forum użytkowników Steam znalazł utworzoną 6 września sygnaturę CDR (każdy produkt Valve posiada taką indywidualną sygnaturę) aplikacji Steam Linux Beta. Kolejny mały kroczek w przód wykonany.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.