r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubuntu 8.04 RC

Strona główna Aktualności

Wydano ostatnią wersję testową dystrybucji Ubuntu 8.04, znanej także pod nazwą kodową Hardy Heron.

W przypadku Ubuntu fakt wydania wersji kandydującej (Release Candidate) faktycznie oznacza ukończenie prac nad danym wydaniem, w związku z czym, zapowiadana już na przyszły czwartek (24 kwietnia), wersja stabilna nie będzie się różnić niczym szczególnym od RC. Dlatego też jedynymi zmianami poczynionymi od czasu ukazania się ostatniej bety, jest aktualizacja środowiska graficznego GNOME do wersji 2.22, jądro 2.6.24-16.30 bazujące na 2.6.24.3, wspierające dynticks na platformie amd64, oferujące podobną oszczędność energii jak na systemach 32-bitowych, najnowsza wersja Beta przeglądarki internetowej Mozilla Firefox 3, a także dodanie wsparcia dla systemu bezpieczeństwa SELinux.

Szczegółową listę zmian w nowym Ubuntu znaleźć można na stronie twórców Użytkownicy, którzy chcieliby potestować najnowszą wersję mogą pobrać obrazy ISO wybranej odmiany dystrybucji: Ubuntu, Kubuntu, Edubuntu, Ubuntu JeOS, Xubuntu, Mythbuntu bądź UbuntuStudio.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.