Ubuntu One for Windows 4.2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ubuntu One for Windows to wersja znanego z systemu Ubuntu narzędzia do synchronizacji notatek, kalendarzy i plików online.

Ubuntu One w podstawowej wersji przeznaczony jest dla systemu Ubuntu, można jednak pobrać również wersje dla Windows i smartfonów. Dostęp do usługi można uzyskać także za pośrednictwem strony internetowej. W podstawowej wersji w ramach usługi otrzymujemy 5 GB darmowej przestrzeni użytkowej. Jej rozszerzenie jest już płatne. Synchronizowane są pliki z wybranego przez użytkownika katalogu - Ubuntu One. Oprócz zwykłych funkcji znanych z podobnych usług, otrzymujemy także integrację z Evolution (kontakty) czy notatkami Tomboy. Na temat zmian wprowadzanych przez aplikacje jesteśmy na bieżąco informowani za pomocą powiadomień.

Po uruchomieniu, program instaluje się w zasobniku systemowym, skąd możemy uzyskać do niego szybki dostęp. Samo okno programu oferuje podstawowe funkcje takie jak synchronizacja danych czy wybór folderu. Możemy też przejrzeć dane dotyczące naszego konta w Ubuntu One. Poza tym program informuje nas o zapełnieniu wirtualnego dysku, a także o urządzeniach podłączonych do komputera. Aby skorzystać z Ubuntu One, należy najpierw zarejestrować się na stronach usługi, podając między innymi aktualny adres e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!