r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubuntu Tweak 0.3.0

Strona główna Aktualności

Pojawiła się zaktualizowana wersja aplikacji Ubuntu Tweak, za pośrednictwem której można w łatwy sposób dotrzeć do ukrytych ustawień pulpitu i systemu.

Najnowsza wersja została oznaczona jako 0.3.0 i jest w pełni kompatybilna z najnowszym Ubuntu 8.04 oraz innymi dystrybucjami, takimi jak OpenSUSE czy Fedora. Warunkiem jest posiadanie środowiska graficznego GNOME. Dodano nową funkcję "Shortcuts", pozwalającą na zdefiniowanie dowolnych skrótów klawiszowych odpowiedzialnych za uruchamianie wskazanych aplikacji, a także usunięto szereg zgłoszonych błędów.

Najnowszą wersję aplikacji Ubuntu Tweak 0.3.0 współpracującą z Ubuntu w wersjach 7.04, 7.10 i 8.04 w postaci pliku DEB oraz źródeł do samodzielnej kompilacji można pobrać ze strony domowej projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.