r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubuntu Ultimate Edition 1.8

Strona główna Aktualności

O autorze

Ultimate Edition 1.8 to ciekawa odmiana Ubuntu Hardy Heron wyposażona w bardzo dużą liczbę pakietów i dodatków.

Ubuntu Ultimate Edition łączy najnowsze aplikacje Gnome z efektami wizualnymi, dając użytkownikom lepiej wyglądające środowisko pracy. Dzięki nowemu domyślnemu odtwarzaczowi możliwe jest przeglądanie zasobów YouTube i innych źródeł video w sieci jak również współdzielenie plików z innymi. Ponadto odtwarzacz integruje się z Myth TV, open-source'owym TV Recorderem, tak więc można oglądać swoje ulubione programy telewizyjne na własnym komputerze. Usprawnienia obejmują również domyślny manager zdjęć F-Spot oraz rozpoznawanie aparatów fotograficznych i telefonicznych.

Dystrybucja oferuje również środowisko graficzne KDE oraz menadżery okien takie jak Enlightenment i Windowmaker, dużo mniej popularnych akcesoriów multimedialnych, sieciowych i programistycznych a także bogaty zestaw schematów graficznych, wygaszaczy, tapet i dźwięków. Taki zestaw jest szczególnie wygodny gdy nie posiadamy szybkiego łącza z Internetem lub nie chcemy szukać aplikacji po różnych egzotycznych repozytoriach. Ubuntu Ultimate oferowane jest w postaci obrazu płyty DVD o wielkości około 1,3 GB.

Szczegółowe informacje na temat Ubuntu Ultimate na stronach twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.