r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uciążliwy błąd w MS Office 2000

Strona główna Aktualności

Microsoft potwierdził informację, którą podał The Register, że na komputerach z systemem Windows 2000 pewna wersja pakietu Office powoduje błąd - nieustannie ponawia prośby aktywacji oprogramowania w firmie Microsoft.

Błąd ten jest na tyle poważny, iż może uniemożliwić tysiącom użytkowników korzystanie z aplikacji Office. Problem dotyczy posiadaczy licencji Select pakietu Office 2000 Service Relase 1. Polega on na uruchamianiu kreatora rejestracji przy każdym starcie jakiejkolwiek części pakietu. Nie ma sposobu na ominięcie tegoż, oczywiście poza wypełnieniem wszystkich pól lub wybraniem opcji Zarejestruj później. Niestety, po 50 takich wyborach wbudowane zabezpieczenie antypirackie (przypomnijmy, \"zaprojektowane tak, aby nie przeszkadzając chronić prywatność klienta\") nie pozwala na dalszą pracę z Officem, aż do momentu, w którym użytkownik zarejestruje swoją kopię oprogramowania, co oczywiście w tym przypadku jest niemożliwe. Microsoft poinformował jednak, że już przygotowuje odpowiednią łatkę.

Źródło: Jama Mastaha

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.