Ucz się Arabski 1.7

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ucz się Arabski to aplikacja wspomagająca naukę języka arabskiego. Znajdziemy w niej listę liter wraz z wymową głosek oraz popularne zdania z tłumaczeniem i zapisem.

Materiał w aplikacji został podzielony na lekcje. W pierwszej znalazła się nauka alfabetu, w kolejnych popularne zwroty, użycie rodzajnika określonego Al, przyimki, zaimki osobowe, rodzaj męski i żeński, konstrukcja zdań oznajmujących i tym podobne. W ostatniej lekcji znalazło się sporo słownictwa, które warto znać.

W aplikacji można nie tylko nauczyć się czytać, ale także odsłuchiwać jak lektor wymawia proponowane zdania. Potrzebne słowa i zwroty można dodawać do ulubionych. W ustawieniach aplikacji można zmienić rozmiar tekstu dla każdego języka osobno.

Aplikacja nie ma reklam i jest całkowicie darmowa. Jedyną niedogodnością jest boczny panel, na którym powinna być umieszczona wyszukiwarka, będąca źródłem utrzymania twórców aplikacji. Strona ta jednak nie działa i jest zupełnie niegroźna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.11.2015 08:21

co wy z tym arabskim, tyle wspaniałych języków a tu jakieś wężyki

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję