r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ucz się języków - busuu 12.3.1.34

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce

Darmowa aplikacja do nauki jednego z 11 języków. Za jej pomocą możemy doszlifować nasz: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski, polski, rosyjski, turecki, japoński, chiński. Całość opiera się na różnorodnych ćwiczeniach, które pomagają poznać i utrwalić przydatne zwroty i informacje.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od wybrania języka, którego chcemy się uczyć. Następie czeka nas logowanie, bądź też stworzenie nowego konta. Poza klasycznym logowaniem się za pomocą maila, możemy skorzystać z konta Facebook oraz Google +. Po wybraniu jednego z kilku poziomów zaawansowania czas przystąpić do nauki.

Nauka odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Znajdziemy tu klasyczne fiszki, dialogi oraz nagrania audio. Co pewien czas czeka nas także weryfikacja wiedzy. Zadania różnią się w zależności od wybranego poziomu trudności. Raz będzie trzeba wybrać prawidłową odpowiedź, innym razem dodać brakujące litery lub też stworzyć odpowiedni szyk zdania. Zakres ćwiczeń i materiałów edukacyjnych różni się też w zależności od tego czy korzystamy z wersji darmowej, czy też wykupimy cały pakiet językowy.

Dodatkową zaletą jest element społecznościowy oraz wewnętrzna system punktacji. Mamy możliwość sprawdzania prac pisemnych innych osób oraz wystawiania do oceny własnych. Zdobywamy za to dodatkowe punkty. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w system Androida, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Aplikacja choć nie zastąpi nam profesjonalnych kursów i nauczyciela, sprawdza się bardzo dobrze jako narzędzie dodatkowe w utrwalani i testowaniu naszej znajomości języka obcego. Co istotne, w podstawowej wersji dostępna jest za darmo. Dodatkowe opcje możemy odblokować w formie subskrypcji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zacznij naukę języka w Europejski Dzień Języków

22
26.09.2014  •  Anna Rymsza

Już od 13 lat, 26 września w 47 państwach reprezentowanych w Radzie Europy obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Jako że znajomość języka obcego to umiejętność, która przydaje się w najbardziej nieoczekiwanych momentach, zachęcamy do rozpoczęcia nauki. Dzisiejsze święto niech będzie dodatkową motywacją. Smartfony, które towarzyszą nam w wielu aktywnościach, mogą być pomocne także przy poznawaniu języka obcego. Na urządzeniu mobilnym z powodzeniem można w wolnych chwilach brać udział w kursie językowym, który – co ważne – nie kosztuje ani grosza. Sporą popularność w tej dziedzinie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.