r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uface - Unique Face Maker 2.0.6

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Uface - Unique Face Maker to aplikacja pozwalająca w prosty sposób stworzyć portret imitujący szkic. Nasze dzieło składamy z gotowych elementów łącząc je ze sobą.

Galeria programu

Przygodę z Uface - Unique Face Maker rozpoczynamy od wyboru płci, której portret chcemy stworzyć. Program oferuje aż 11 zestawów elementów takich jak np.: oczy, brwi, nos, broda, dodatki, usta. Każdy zestaw zawiera od kilku do kilkudziesięciu wzorów. Możemy je dowolnie zmieniać w każdym etapie tworzenia naszego portretu.

W dolnym menu znajdziemy opcje zmiany koloru ołówka jak i papieru oraz tworzenie losowego portretu, który następnie będziemy edytować. Ciekawy efekt prezentuje narzędzie do przerabiania zdjęć na szkic. Niestety działa bardzo niestabilnie i potrafi resetować aplikację. Nasze prace możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też udostępnić innym użytkownikom. Uface - Unique Face Maker dostępny jest za darmo, co pewien czas wyświetla reklamy na cały ekran.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.