Ulala: Idle Adventure Ulala: Idle Adventure 1.86

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ulala: Idle Adventure to MMORPG na urządzenia mobilne, którego akcja toczy się w epoce kamienia. Mamy tutaj do czynienia z produkcją typu „idle”, co oznacza, że postępy w niej osiągamy także w momencie, gdy aplikacja jest wyłączona.

O co tu chodzi?

Rozgrywka ukazana jest z perspektywy kamery zawieszonej nad kierowaną postacią. Wspólnie z innymi uczestnikami zabawy wyruszamy w podróż po świecie wypełnionym licznymi przygodami. Będziemy nie tylko eksplorować kolorowy świat, ale także walczyć z przeciwnikami, zbierać coraz lepsze elementy wyposażenia i awansować na wyższe poziomy doświadczenia.

Dla każdego

Ulala: Idle Adventure oferuje bardzo prostą do opanowania mechanikę, dzięki czemu gra adresowana jest do osób, które nie mogą poświęcić wiele czasu na tradycyjne gry MMORPG, w których wymagana jest ciągła uwaga. Rozwój bohatera i jego zwierzaków (wśród nich również dinozaury!) odbywa się w trybie automatycznym, ale nie oznacza to, że gra przechodzi się sama. Ogromny wybór sprzętu, mnóstwo umiejętności i możliwość wyboru jednego z wielu preferowanych stylów rozgrywki sprawia, że Ulala: Idle Adventure potrafi wciągnąć.

Free-to-play

Gra jest darmowa, ale podobnie jak w przypadku innych tytułów wydanych na Androida, twórcy Ulala: Idle Adventure zaimplementowali system mikropłatności. Sięgając do portfela możemy zakupić rozmaite przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki.

Najważniejsze cechy:

  • gra MMORPG dla niedzielnych graczy
  • wiele opcji rozgrywki
  • akcja osadzona w epoce kamienia
  • automatyczny system rozwoju postaci
  • wiele elementów wyposażenia i zdolności do odblokowania
  • za darmo, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!