r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ultimate Briefcase 1.0.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Ultimate Briefcase to osadzona w komiksowej scenerii, bardzo sympatyczna gra zręcznościowa na smartfony oraz tablety z Androidem.

Gra bardzo mocni przypomina produkcje z czasów, gdy rozrywka komputerowa dopiero raczkowała. Wszystko za sprawą specyficznej grafiki oraz elektronicznej, nieco komiksowej muzyki. Jest w Ultimate Briefcase zabawnie i nieco retro, a sam pomysł na rozgrywkę jest bardzo prosty. Sterujemy postacią, starając się uniknąć wybuchających przy zderzeniu z ziemią bomb. Liczy się więc zwinność i precyzja, bo biegając między bombami zdobywamy punkty, ale też cierpliwość, bo ważne, by wytrzymać na planszy jak najdłużej. A dzięki zdobywanym punktom możemy odblokowywać dostęp do kolejnych postaci. To ważne, bo każda ma specyficzne zdolności, które pozwalają przetrwać bombardowanie. A przy okazji znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest tytułowa Ultimate Briefcase.

Aplikacja integruje się z usługą Gry Google Play, dzięki czemu możemy synchronizować nasze wyniki w google’owej chmurze i odblokowywać kolejne osiągnięcia. Grając trzeba też się liczyć z wyświetlanymi reklamami, ale nie są one szczególnie uciążliwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.