Ultimate Extras jednak nie umarły?

Strona główna Aktualności

O autorze

Na razie wydano zaledwie trzy dodatki Windows Hold'Em, Secure Online Key Backup oraz Windows BitLocker Drive Preparation Tool ponadto na upartego do dodatków zaliczyć można 16 pakietów językowych. Od początku roku użytkownicy nie doczekali się jednak niczego nowego, stale pojawiające się dodatki miały być jednak podstawowym argumentem uzasadniającym zakup droższej wersji Visty - Ultimate. Nie dziwi więc, że użytkownicy mocno się niecierpliwili. Dodatkowo przedstawiciele Microsoftu nabrali wody w usta nie poprawiając atmosfery wokół "extrasów".

Wczoraj jednak, na blogu wyjaśnienie opublikował Barry Goffe odpowiedzialny za Windows Vista Ulitimate. Przede wszystkim czytamy w nim, że Microsoft przeprasza użytkowników za opóźnienia oraz, że są one spowodowane dbałością o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo.

Konkretów jest niewiele, w zasadzie tylko to, że wstępny termin udostępnienia dodatku DreamScene w wersji finalnej (obecnie dostępna beta) przewidywany jest na koniec lata, wraz z DreamScene pojawić się ma 20 dodatków językowych. Ponadto jak przekonuje Barry Goffe Microsoft będzie publikował kolekcję dodatków przez kolejne kilka lat.

© dobreprogramy